O Firmie

 

„AR-TUR” to firma transportowa powstała w 1989 r.

Nasza ponad 20-letnia obecność na rynku i doświadczenie sprawia że jesteśmy firmą pewną i godną zaufania. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, nasze zlecenia wykonujemy należycie kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo pasażerów. Autokary, przed wyruszeniem w trasę są skrupulatnie sprawdzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom oraz starannie przygotowane by zagwarantować komfort i przyjemność podróży uczestnikom. Tabor naszej firmy to komfortowe, wygodne i klimatyzowane autokary, wyposażone w telewizory, DVD, minibarek, toaletę, uchylne i rozsuwane fotele z pasami bezpieczeństwa oraz nawigację GPS.

Dostosowujemy się do oczekiwań każdego klienta indywidualnie. Wykonujemy rzetelnie każde zlecenie. W celu zapewnienia jak najwyższego standardu świadczonych usług posiadamy certyfikaty i zezwolenia, które uaktualniamy na bieżąco, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

„AR-TUR” to nie tylko znak dyspozycyjności, fachowości i solidności, to także troska i dbanie o komfort wszystkich naszych pasażerów. Doświadczeni i uprzejmi kierowcy posiadający niezbędne szkolenia są gwarancją bezpieczeństwa oraz dają pewność zleceniodawcy, że usługa wykonana będzie na najwyższym poziomie. W ramach naszej działalności oferujemy również usługi pilotów w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim na terenie całego kraju i zagranicą.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Mogą być Państwo pewni, że "AR-TUR", to firma, której warto zaufać.